Otrzymuj regularnie informacje o wystawach, wydarzeniach (oprowadzaniach, warsztatach, spacerach, wykładach i innych), książkach, ofercie edukacyjnej dla szkół w Muzeum Warszawy i oddziałach. 

 
Prosimy o wyrażenie zgody na obie poniższe formuły.
  
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) zawartych w niniejszym zgłoszeniu w celu otrzymywania treści zawierających informacje o najważniejszych wydarzeniach dotyczących działalności Muzeum Warszawy oraz sektora muzealnictwa i kultury, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

 
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail przesyłanych przez Muzeum Warszawy, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity Dz. U. z 2020 r., poz. 344).

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych.

 
W każdym momencie możesz wycofać zgodę wypisując się z newslettera. Wypisz się.
* wymagane pole
* wymagane pole
Email Marketing Powered by Mailchimp